معرفی افراد جدید

باسلام

در زیر یک برگ برای تهیه مشخصات افرادی که فکر میکنید میتوانند جزو نامداران کمیجان معرفی شوند ارائه شده است . از عزیزان همشهری و علاقمندان خواهش میکنم در تکمیل و ارسال آن برای بنده همکاری بکنند .

معرفی هنرمند :                                          عکس شخصی هنرمند  آقای/خانم ----- -------- فرزند --------- در سال          در کمیجان در خانواده ای               بدنیا آمد . او تحصیلات ابتدایی خود را در دبستان             و تحصیلات دبیرستانی را در مدرسه           باتمام رساند و سپس جهت تکمیل تحصیلات خود در سال         به تحصیل در رشته             دانشگاه در شهر    مشغول شد و در سال      13 فارغ التحصیل گشت. وی از سال          13وارد کار                        شده و هم اکنون در سمت و مسئولیت                به خدمت مشغول و در شهر           زندگی میکند . آقای/خانم    -------  در سال     13 ازدواج کرده و دارای     فرزند است . ایشان از سال     13 به کار هنری در رشته             پرداخته و آثار قابل توجه و ارزشمندی از خود به یادگار گذاشته است . سبک کار هنری ایشان              است و علاوه بر فعالیت در رشته     در سایر رشته های هنری از قبیل       و        و          نیز کارهایی بانجام رسانده و آثاری از خود بیادگار گذاشته است . برای معرفی آثار دیگری از همین هنرمند گرامی کمیجان و یا سایر هنرمندان با ما تماس بگیرید .   برای دسترسی به آثاراین هنرمند به این آدرس کلیک کنید .  

/ 4 نظر / 31 بازدید
سلام كميجان

آخرين اخبار شهرستان كميجان را در " سلام كميجان " بخوانيد.

0

سایت زیر شامل سفر کوتاه ما دندان پزشکان به آبعلی 21 اسفند 91 http://esfand2013.blogfa.com

رضا یزدی

با سلام و تحیت و عرض خدا قوت به شما عزیزان من رضا یزدی هستم تحصلات بنده تا مقطع دیپلم در کمیجان بود تحصیلات عالیه در رشته حقوق در تهران بیش از دو ازده سال است در حرفه وکالت به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در شهرستان کرج مشغول به کار هستم بنده در حد توان در خدمت همشهریان گرانقدر هستم تلفن بنده 09121699591

ابوالفضل حسنی بزچلویی

سلام به همه همشهریان در سال 1364 در کمیجان در روستای عیسی آباد بدنیا آمده . تحصیلات ابتدایی خود را در دبستانی در تهران و تحصیلات دبیرستانی را نیز در تهران باتمام رساندم و سپس جهت تکمیل تحصیلات خود در سال 84 به تحصیل در رشته شیمی محض دانشگاه خوارزمی تهران و در ادامه در سال 88 در کارشناسی ارشد شیمی آلی دانشگاه تهران به ادامه تحصیل پرداخته و در سال 9013 فارغ التحصیل گشتم. و از سال 92 وارد کار داروسازی شده و هم اکنون در سمت و مسئولیت کارشناس ارشد تحقیقات دارویی به خدمت مشغول و در شهر تهران زندگی میکنم .