فارغ التحصيلان كميجان

دوشنبه ۱۱ تیر ،۱۳۸٦

جهانشاهلو
جهانشاهلویکشنبه 10/4/1386 - 23:28
سلام من حسن جهانشاهلو متولد۱۳۵۳در روستای سمقاور هستم تا مقطع دبیرستان در روستا تحصیل کردم و در سال ۱۳۷۳در دانشکده اموزش عالی وابسته به دانشگاه تهران در رشته حقوق قضایی قبول شدم و مدت پنج سال است که در دادگستری شهرستان دلیجان و دادسرای اراک مشغول خدمت هستم و در سال ۸۳ نیز با رتبه اول در رشته کارشناسی ارشد با گرایش حقوق خصوصی دانشگاه ازاد قبول شدم و اخیرا نیز موفق به دفاع از پایان نامه شده ام و اکنون نيز در شغل قضاوت هستم
ارزوی موفقیت برای تمامی همشهریان عزیز را دارم
jahanshahlou.hoqooqdan.com/ - hasanjahanshahlou@yahoo.com
از وبلاگی که داريد و باعث پيوند ميان همشهريان ميگردد ممنون
 
برای این همشهری عزیز و با مرام آرزوی توفیق خدمت دارم . بویژه در این جایگاهی که بسیار حساس است و به تعبیری جایگاهی منتسب به رسول الله ، توفیق خدمت آرزومندم .
Mohammad Komijani
 
آبشار ايران
شنبه ٩ تیر ،۱۳۸٦

وبلاگ فارغ التحصیلان کمیجان بروز شد

نامداران که نباید تاریخی باشند ، ممکن است بسیاری از آنان معاصر باشند ومدتها قبل وبلاگ فارغ التحصیلان کمیجان را برای گردآوری اطلاعاتی در خصوص افراد فارغ التحصیل که اصالتاٌ کمیجانی هستند و در سرتاسر گیتی پراکنده اند ایجاد کرده ام .

تا مدتها خبری نبود و کسی یاداشتی بر آن ننوشت .

عدم همکاری دوستان و همشهریان گرامی هم کمی موجب دلسردی من شده و مدتی از نوشتن پرهیز کردم .

اخیراٌ شنیدم که قرار است بحث های توسعه پایدار کمیحجان با حضور نخبگان در همایشی در تاریخ ۱۹ و ۲۰ مرداد هشتاد و شش مورد بررسی قرار گیرد .

از من نیز خواسته شد که آنانی را که می شناسم معرفی کنم تا اسامی و مشخصات آنان در یک آلبوم گردآوری شود .

با خود میگفتم ایکاش کسی به ندای هل من ناصر ... من پاسخ میداد و اطلاعات خودش را برایم میفرستاد تا بتوانم در تنظیم آن آلبوم مفید واقع شود .

بعد از مدتها ، امروز به همین وبلاگ مراجعه کردم و با کمال حیرت دیدم که عزیزان بسیاری بر آن یادداشت نوشته اند .

از اینهمه محبت و همکاری آن عزیزان شگفت زده و سورپریز شدم و از اینکه اینهمه مدت تغافل کرده بودم و به وبلاگ فارغ التحصیلان کمیجان سری نزده بودم شرمنده شدم .

از همه این عزیزان تشکر کرده و از بقیه دوستان انتظار همکاری دارم .

آقای سید ابوالفضل موسوی

آقای قاسم عیسی آبادی بزچلوئی

آقای ابوالفضل عیسی آبادی

آقای داوود کریمی

سرکار خانم دکتر ناهید شفا

آقای حجت الله کمیجانی

آقای نادر طهماسبی

آقای رضا ضیغمی

آقای میلاد

Mohammad Komijani
 
آبشار ايران
شنبه ٩ تیر ،۱۳۸٦

داريوش بهادری بزچلوئی

 

پنجشنبه، 7 تير 1386، ساعت 15:11

داريوش بهادری بزچلوئی
ليسانس مهندسی متالورژی-فوق ليسانس دوره
عالی مديريت اجرائی.

E-mail:  daryooshbahadori@yahoo.co.uk

Mohammad Komijani
 
آبشار ايران
شنبه ٩ تیر ،۱۳۸٦

یک متخصص و یک دردجانسوز

نويسنده: سهيلا کميجانی

سه شنبه، 5 تير 1386، ساعت 14:2

با سلام
به طور اتفاقی وبلاگتون رو ديدم.

پدر من صفی اله کميجانی فرزند موسی کميجانی و کوکب باقری است.

او معلم است در كميجان زندگي كرده ودرروستاها اطرافش معلم بوده است.بعد تا ۱ سال پيش در اراک زندگی می کرديم.مدت ۱ سال است به تهران آمديم.به خاطر خواهرم.من و خواهرم دوقلو هستيم .اسمش سالومه است. هر دو مهندس کامپيوتر هستيم.خواهرم برنامه نويس طراح سايت حرفه ای بود.او در دو تا از بهترين دانشگاه هاي مالزی براي ادامه تحصيل پذيرش گرفته بود و قرار بود خرداد ماه به مالزي رود.او دختري بود مهربان و مومن.مدت يك ترم در دانشگاه آزاد كميجان درس مي داد و نيز مربي و مدير آموزشگاه كامپيوتر (موسس آقاي عيسي آبادي) بود.متاسفانه ۳ ماهه پيش در حالي كه داشت به محل كار خود مي رفت تصادف كرد و فوت كرد.او بسيار دختر فعال با پشتكار و باهوشي بود.بي ادبي كردم و درد و دلي براي شما همشهري عزيز كردم.چرا كه مي خواستم براي شما بنويسم كه اگر چه ما در كميجان زندگي نمي كنيم ولي به خاطر علاقه ما و پدرم به وطنمون خواستم بدونيد كه كميجاني ها هر جا باشند موفقند.در ضمن هر مكان مقدسي كه رفتيد براي خواهر من هم دعا كنيد و نيز در وبلاگتون نيز يادش كنيد.ممنونم

صفی الله کمیجانی همشاگردی و همکلاسی من بود در دوران ابتدایی و دبیرستان و بعد از آن همکار برادرم اکبر شد در آموزش و پرورش . با همسرش هم آشنایی داشتیم و ایندو در کمیجان معلم بودند . دختری داشتند بنام سالومه که بسیار دختر شیرین و بامزه ای بود .

اینان در کمیجان و در خانه قدیمی پدرشان موسی مرادی زندگی میکردند .

یکروز که کوکب خانم مادر صفی الله در حال پختن نان بود ،‌ناگهان در اثر یک لحظه غفلت ، سالومه در تنور می افتد و تا به نجاتش بشتابند آن دختر شیرین زبان سوخت و جان به جان آفرین تسلیم نمود .

این درد چنان جانسوز بود که حتی دوستان و آشنایان صفی الله را نیز بشدت متالم و غمگین نمود چه برسد به خود او و همسرش که دیگر تاب تحمل آن فضا را نداشتند و به اراک مهاجرت نمودند و ارتباط ما با آنها دیگر قطع شد .

بنا به روایت دوستان و آشنایان آندو در اراک صاحب دو دختر دوقل شدند که نام اولی را سالومه و دومی را سهیلا گذاشتند .

دخترانی باهوش و زحمتکش و درسخوان که هر دو بدانشگاه راه یافتند و زمانی که سالومه پس از اتمام دروس دوره کارشناسی ارشد برای ادامه تحصیل عازم مالزی بود در راه محل کارش در نزدیکی پل گیشا در اثر تصادف جان باخت .

روانش شاد و آرامش و صبر نصیب بازماندگانش باد .

Mohammad Komijani
 
آبشار ايران
چهارشنبه ٦ تیر ،۱۳۸٦

این عزیزان توقع ما را زیاد میکنند

تا زمانی که کسی تره هم برای وبلاگهای کمیجان خورد نمیکرد منم از کسی توقعی نداشتم ولی حالا که عده ای از عزیزان تحصیلکرده کمیجانی با اظهار لطف خویش این بنده را نواخته و مشخصات خود را برای وبلاگ خودشان ارسال نموده اند از سایر عزیزان فارغ التحصیل کمیجانی نیز انتظار دارم همکاری بکنند .

قول میدهم بیش از ۵ دقیقه وقت خودشان گرفته نشود .

مرا در تکمیل آلبوم فارغ التحصیلان کمیجان یاری کنید .

Mohammad Komijani
 
آبشار ايران
چهارشنبه ٦ تیر ،۱۳۸٦

سید ابو الفضل موسوی
دوشنبه 4/4/1386 - 23:55
سید ابو الفضل موسوی ساکن کمیجان متولد روستای فضل آباد مقطه ابتدائی را در فضل آباد و راهنمائی را در روستای سمقاور و دبیرستان را در دانشسرای مقدماتی شهرستان کمیجان سپری نموده و کارشناسی تکنو لوژی آموزشی را از دانشگاه علوم عالی اراک و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد جامعه شناسی از دانشگاه آزاد اراک ودبیر آموزش و پرورش شهرستان کمیجان میباشم از اقدام ارزشمند حضرتعالی در گرد آوری این مجمو عه سپاسگزارم
124421.blogfa.com - musavi52@yahoo.com

برای این همشهری خوب و عزیز آرزوی موفقیت نموده و از ایشان تشکر میکنم

جناب موسوی خواهشاٌ برای وبلاگ خودت یک اسم انتخاب کن . شماره چه چیزی رو برای ببننده القا می کند ؟ یه نامی با پیشوند کمیجان . موفق باشی دوست من .

Mohammad Komijani
 
آبشار ايران
چهارشنبه ٦ تیر ،۱۳۸٦

قاسم عيسی آبادی بزچلويی
شنبه 29/2/1386 - 11:12
سلام
من قاسم عيسی آبادی بزچلويی هستم. متولد سال ۱۳۶۳
تحصيلات ابتدايی رو در عيسی آباد تموم کردم و مقاطع راهنمايی و دبيرستان رو در مدرسه نمونه دملتی شهيد فهميده و حاج کاظمی اراک تموم کردم. در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه شريف در رشته مهندسی متالورژی هستم.
rasol121@gmail.com

برای این همشهری خوب و عزیز آرزوی موفقیت نموده و از ایشان تشکر میکنم

Mohammad Komijani
 
آبشار ايران
چهارشنبه ٦ تیر ،۱۳۸٦

ابوالفضل عيسی آبادي
یکشنبه 5/1/1386 - 1:10
من ابوالفضل عيسی آبادی کارشناس پژوهشگری علوم اجتماعی و کارشناس ارشد مردم شناسی ودانشجوی دوره دکترای مردم شناسی پزشکی دانشگاه پونای هند هستم و مدرس دانشگاههای آزادوپيام نور استان مرکزی والان هم مسئوليت دانشکاه پيام نور کميجان را به عهده دارم با تلاش وکوشش توانستيم در اسفند ماه ۸۵هشت رشته جديد در اين دانشگاه به صورت فراگير دانشجو بگيریم ودر تلاشيم تا مهر۸۶ ۵رشته ديگر هم اضافه کنيم ونياز شديد به کمک مالی وفکری همشهريان به خصوص فارغ التحصيلان کارشناسی ارشد وبه بالا را داريم.در ضن ازسرکار خانم مهين محمدی کميجانی دکترای زمين شناسی که الان در لهستان به سر می برند وجناب آقای دکتر کميجانی اعضای هيئت موسس دانشگاه پيام نور کميجان کمال تشکر رادارم (همچنين سایر اعضای هيئت موسس دانشگاه )رشته های دانشکاه پيام نورکميجان (حقوق-علوم اجتماعی پژوهشگری اجتماعی -علوم اجتماعی تعاون ورفاه اجتماعی -مدیریت بازرگانی -مهندسی کامپیوترنرم افزار-ادبیات فارسی -الهیات-علو قران وحدیث)

برای تمامی عزیزان و همشهریانی که با زحمت کشیدن در عرصه علم و فرهنگ به باروری فرهنگی منطقه کمیجان خدمت می کنند آرزوی موفقیت دارم .

جا دارد یادی از دوست خوبم خانم مهین محمدی کمیجانی بکنم و برای ایشان نیز آرزوی توفیق نمایم . حسن عباسی سلام میرساند مهین .

Mohammad Komijani
 
آبشار ايران
چهارشنبه ٦ تیر ،۱۳۸٦

داوود کریمی
داود کريمیدوشنبه 14/12/1385 - 2:4
کارشناسی رياضی و کارشناسی ارشد اقتصاد.
اصالتا از روستای سمقاور.نميدونم جايی به اين موضوع اشاره کرديد يا نه اما بد نيست اشاره ای به دکتر جهانشاهلو (از بهترين اساتيد تحقيق در عمليات)و دکتر کميجانی از اساتيد به نام اقتصاد بکنيد.به هر حال اين دو بزرگوار از افتخارات منطقه هستند.ممنون
davood_karimi232@yahoo.com - davoodkarimi@ut.ac.ir

برای این همشهری خوب و عزیز آرزوی موفقیت نموده و از ایشان تشکر میکنم

Mohammad Komijani
 
آبشار ايران
چهارشنبه ٦ تیر ،۱۳۸٦

حجت اله کميجاني - خبرنگار
حجت اله کميجانيچهارشنبه 24/8/1385 - 10:21
من حجت اله کميجاني ، ۴۳ ساله ، خبرنگار صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران - فارغ التحصيل رشته مديريت صنعتي از دانشگاه آزاد اسلامي اراک و ساکن تهران هستم .
کار خود را در صدا و سيما از اغاز بهار ۱۳۶۶ آغاز کردم و تا تير ماه ۱۳۷۶ در صدا وسيماي اراک بودم و پس از آن به صدا و سماي کشور در تهران منتقل شدم .
حدود ۵۰ ماه خبرنگار صدا و سيما در آلمان بودم و به چند ماموريت خبري خارج از کشور نيز بعنوان خبرنگار اعزام شده ام .
براي همه بخصوص عزيزان همزادگاهي آرزوي موفقيت و سلامت دارم .
يا حق - خدانگهدار
- - comijani@gmail.com

برای این همشهری خوب و عزیز آرزوی موفقیت نموده و از ایشان تشکر میکنم

از حجت بخاطر اینکه با حضور خودش در صدا و سیما و ارسال گزارش های خبری از اقصی نقاد دنیا و ذکر کلمه کمیجانی مردم و هم میهنان ما را با تلفظ صحیح این کلمه آشنا نمودند نیز سپاسگزاری میکنم .

هر روز که همکاران به اداره می آمدند میگفتند : کمیجانی دیشب با شنیدن فلان گزارش از تلویزیون بیاد شما افتادم . اون خبرنگاره فامیل شماست ؟

بنده هم با افتخار میگفتم بله

Mohammad Komijani
 
آبشار ايران
چهارشنبه ٦ تیر ،۱۳۸٦

نادر طهماسبی
جمعه 5/8/1385 - 23:34
من نادر طهماسبی ۳۸ ساله مهندس اکتشاف معدن و کارشناس رسمی بخش اکتشافات انرژی اتمی ايران هستم . فارغ التحصيل سال ۶۸ دانشگاه صنعتی اصفهان و از سال ۱۳۷۱ در سازمان محل کارم هستم .
nnezami2000@yahoo.com
برای این همشهری خوب و عزیز آرزوی موفقیت نموده و از ایشان تشکر میکنم
Mohammad Komijani
 
آبشار ايران
چهارشنبه ٦ تیر ،۱۳۸٦

رضا ضيغمي
دوشنبه 17/11/1384 - 10:30
من رضا ضيغمی ۳۰ ساله متولد کميجان (در شناسنامه ری) که در قزوين زندگی ميکنم عضو هيات علمی دانشگاه علوم پزشکی قزوين ميباشم در سال ۱۳۷۶ در رشته پرستاری فارغ التحصيل شدم ودر سال ۱۳۷۸ فوق ليسانس روانپرستاری گرفتم بعد از آن در دانشگاههای علوم پزشکی شهيد بهشتی و قزوين مشغول به کار شدم و همينک دانشجوی دکترای پرستاری دانشگاه علوم پزشکی ايران می باشم
behsare.persianblog.ir - behsare@yahoo.com
برای این همشهری خوب و عزیز آرزوی موفقیت نموده و از ایشان تشکر میکنم
Mohammad Komijani
 
آبشار ايران
چهارشنبه ٦ تیر ،۱۳۸٦

چقدر خوشحالم و چقدر شرمنده ام

مدتها قبل این وبلاگ را برای گردآوری اطلاعاتی در خصوص افراد فارغ التحصیل که اصالتاٌ کمیجانی هستند و در سرتاسر گیتی پراکنده اند ایجاد کرده ام .

تا مدتها خبری نبود و کسی یاداشتی بر آن ننوشت .

عدم همکاری دوستان و همشهریان گرامی هم کمی موجب دلسردی من شده و مدتی از نوشتن پرهیز کردم .

اخیراٌ شنیدم که قرار است بحث های توسعه پایدار کمیحجان با حضور نخبگان در همایشی در تاریخ ۱۹ و ۲۰ مرداد هشتاد و شش مورد بررسی قرار گیرد .

از من نیز خواسته شد که آنانی را که می شناسم معرفی کنم تا اسامی و مشخصات آنان در یک آلبوم گردآوری شود .

با خود میگفتم ایکاش کسی به ندای هل من ناصر ... من پاسخ میداد و اطلاعات خودش را برایم میفرستاد تا بتوانم در تنظیم آن آلبوم مفید واقع شود .

بعد از مدتها ، امروز به همین وبلاگ مراجعه کردم و با کمال حیرت دیدم که عزیزان بسیاری بر آن یادداشت نوشته اند .

از اینهمه محبت و همکاری آن عزیزان شگفت زده و سورپریز شدم و از اینکه اینهمه مدت تغافل کرده بودم و به وبلاگ فارغ التحصیلان کمیجان سری نزده بودم شرمنده شدم .

از همه این عزیزان تشکر کرده و از بقیه دوستان انتظار همکاری دارم .

آقای سید ابوالفضل موسوی

آقای قاسم عیسی آبادی بزچلوئی

آقای ابوالفضل عیسی آبادی

آقای داوود کریمی

سرکار خانم دکتر ناهید شفا

آقای حجت الله کمیجانی

آقای نادر طهماسبی

آقای رضا ضیغمی

آقای میلاد

Mohammad Komijani
 
آبشار ايران

[ خانه| آرشيو | پست الكترونيك ]

خانه
آرشيو
پست الكترونيك


آمار بازديد‌


صفحات دوستان


كميجان خبر

كميجان 1

چرگزي كميجان

عاقبت به خير

درباره نويسنده

شعر كميجان

هنر كميجان

حاج رضوان

اخبار و مقالات زلزله

فارغ التحصيلان كميجان

زندگي جاودانه

چؤگور

ملاير

آب و هوا

Komijan View


دائرة‌المعارف کميجان


درآمد زياد very good income
انساب كميجان

ايل‌هاي برچلو و بزچلو

تاريخ و جغرافياي كميجان

تعزيه‌خواني در كميجان

داداشعلی كلوانی

شهداي كميجان

عراقي - شاعر كميجان

فرهنگ و آداب كميجان

گؤللر و قوش دره

مشهدي تقي جاويد

نامداران كميجان

درباره نويسنده

1 كميجان

تصاوير کميجانKomijan2002

Komijan View

Komijan

Komijan Home Pages


GeoCities

IranSeek

Ryze

WebSpawner

سايتهاي مرتبط با بورچاليروزنامه نويد آذربايجان

(بورچالي‌هاي (نقده

بورچالي‌هاي گرجستان

قالي بورچالو

موسيقي بورچالي

Komijan View


پرشين‌بلاگ